הכרזת פרויקט חדש: אגרוף כוכב הצפון – פרק 1

אז כן, החלטתי לקחת עליי פרויקט עם 152 פרקים לשנים הקרובות. וכן, לא אכפת לי אם תגידו שמדובר באנימה ישנה, או שזה ארוך מדי ובא לכם לצפות ביותר פרויקטים – אני מתרגם את מה שאני אוהב. חוץ מזה, למי שלא יודע, קראתי לאתר שלי "רטרו סאב" בגלל שבאותה תקופה תרגמתי פרויקט שנקרא "לופן השלישי", וזו סדרה ישנה, אפילו ישנה מאוד האמת – מכאן בא השם "רטרו".
הסדרה הזו פשוט מצוינת וזה שהיא עוד לא תורגמה כנראה קשור לאורך העצום שלה ולחוסר מזל. בכל מקרה, מזל שאני פה, אני מניח.

למי שלא התחבר לארט (ואם להיות כן גם אני לא התחברתי אליו בהתחלה, אבל צפיתי בעיקר בגלל הסיפור, הדיבוב וה-OST המטורפים של הסדרה הזו), שידע שבערך אחרי פרק 50 הארט משתנה והופך להרבה הרבה יותר יפה ומפורט ויזואלית. לדעתי האישית? ממש שווה למי שלא מתחבר לארט הזה לסבול אותו כרגע בגלל שמדובר בסדרה מאוד מאוד טובה.

אז למי שלא מכיר את הסדרה "אגרוף כוכב הצפון", או בשמה המוכר יותר – "הוקוטו נו קן", אז בואו נגיד שזה מה שהיה לפני שהיה ג'וג'ו, רק שהסיפור עצמו הרבה יותר טוב מהסיפור המחורטט של ג'וג'ו. אני מאמין שגם אם לא צפיתם בסדרה, בטח שמעתם עליה ממימז כאלה ואחרים, כשהמוכר ביותר מביניהם זה כמובן המימ של "omae wa mou shindeiru".

תקציר שכתבתי:
הסיפור מתרחש בעולם פוסט אפוקליפטי. אחרי שהעולם נהרס לחלוטין ע"י המלחמות הגרעיניות שהיו בכדור הארץ, האנושות נפלה לתקופה שמנוהלת ע"י הטרור והאלימות. ילדים, נשים, זקנים, צעירים – כל זה לא משנה, לרובם מחכה עתיד נוראי של מוות / רעב ועוני. הכסף? נותר חסר ערך. נשקים מתקדמים? פצצות? רובים? כל אלה לא קיימים יותר, והנשקים החזקים ביותר שנותרו לבני האדם הם אמנויות הלחימה. קנשירו, היורש של אמנות הלחימה החזקה ביותר "אגרוף כוכב הצפון" יוצא למסע בעל מטרות רבות, אך העיקרית מביניהן היא לתקן את העולם שנהרס, אך לא מדובר במשימה קלה בכלל, משום שגורל היורש של סגנון זה תמיד יזמן לו טרגדיות רבות, כמו מלחמת דמים עם אחיו, חטיפת אהובתו, הרג חבריו וכו'. קנשירו כעת יוצא למסע עקוב מדם בכדי להשלים את מטרותיו.

כדי להגיע אל הפרק לחץ עליי

כדי להגיע אל הדיסקורד לחץ עליי

כדי להגיע אל ערוץ היוטיוב לחץ עליי