החמישייה המשוכללת, עונה 2, פרק 11 + קצת על איצ'יקה

צוהריים טובים.

בפעם הקודמת כתבתי קצת על נינו, אז חשבתי שהפעם אכתוב קצת על איצ'יקה, שכן רוב עניין הסדרה סובבת סביב שתיהן ברובה (לפחות לפי דעתי). סביב מיקו יש יחסית רמת עניין סבירה, איטסוקי לא קיימת בעיניי (וחבל, דמות עם פוטנציאל) ולנינו יש מעמד מיוחד.

האמת שאיצ'יקה הייתה הוואיפו האהובה עליי מהסדרה בעונה הראשונה, ממש רציתי שהיא תזכה (ובאופן כללי, יש לי פינה שמורה בלב לבנות עם שיער קצר). האמת, בעונה הזו היא הפכה לוואיפו השנואה עליי בסדרה, ולעומתה, נינו הייתה הדמות השנואה עליי בעונה הראשונה, ועכשיו היא הדמות האהובה עליי. כמו שפיודיפאי אמר (ואין לי מושג למה אני מצטט שבדי מטומטם): איצ'יקה מתפתחת, רק לאחור, בניגוד לפרח היפהפה הזה שנקרא "נינו", נינו שעשתה התקדמות מדהימה).

בתחילת הדרך איצ'יקה שיחקה בצורה הוגנת, אך בעונה הזו איצ'יקה ניסתה לזכות בפוטארו ע"י תחבולות עם רמת פגיעה לא סבירה בעליל שפגעו בשאר הבנות. אני חושב שהעונה הזו גילתה בצורה הטובה ביותר כמה שאיצ'יקה הרבה יותר סוציופתית משאר הבנות (אם כי סוציופתית לגמרי היא לא, ניתן לראות שהיא מרגישה חרטה על המעשים שלה בהמשך). וכמו שאמרתי לפני רגע, העונה הזו גילתה (כלומר: היא הייתה ככה כבר מההתחלה ופשוט לא הציגו את זה בעונה הראשונה) כמה איצ'יקה הייתה סוציופתית, כלומר: זה לא משהו חדש שהתפתח בה. איצ'יקה החלה להתנהג ככה אחרי שיוטסובה אמרה לה שהיא רוצה שהיא תעשה את מה שעושה לה טוב, את מה שהיא רוצה, ומיד אחרי שאותן מילים חלחלו אל איצ'יקה, היא לקחה את הסוודר / מעיל / מה שזה לא היה שהיא נתנה ליוטסובה כדי לחמם אותה, מה שנועד לציין שינוי מסלול אצלה.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני מעריך את איצ'יקה על כך שהיא לא לגמרי סוציופתית ועל נקיפות המצפון שהיו לה, אנושיות ודאגה לקרובים אליך אלה תכונות שאני מוצא כמאוד יפות באישה, אבל בסופו של דבר הייתה לה בחירה, וגם אם האישיות הסוציופתית שלה הפכה את הבחירה הזו לקשה יותר, זה לא מצדיק התנהגות כזאת, במיוחד כשמדובר באחיות שלך.

לסיכום: אני מכריז בזאת על איצ'יקה כעץ הארז. בפעם הקודמת שנינו היא עץ התמר, שזה מגיע מהמשפט "צדיק כתמר יפרח", כלומר: האדם הצדיק גודל בצורה ישרה, גבוה, למעלה, תמיד מתקדם קדימה והמשך המשפט אומר "וארז כלבנון ישגה", שכן עץ הארז הוא לא ישר והוא מתפזר לכל מקום במקום ללכת בדרך טובה אחת. אז כמובן שנינו לא צדיקה על פי אף רב והיא לא לומדת תורה ומפרישה חלה, אבל אני אעשה אדפטציה חילונית לכל מה שארצה.
עכשיו תהנו מהפרק:

 

בשביל להיכנס אל הפרק, דלגו על הפרסומת, לחצו "SKIP AD" ואז "Allow" / "זה בסדר". אני בקושי עושה מזה כמה שקלים בודדים, זה בעיקר בשביל הסטטיסטיקה ולהחזיק את האתר מההשקעה שאני שם בו מהזמן החופשי שלי. תודה על ההבנה.

כדי להגיע אל הפרק לחץ עליי

כדי להגיע אל שרת הדיסקורד לחץ עליי

כדי להגיע אל ערוץ היוטיוב שלי לחץ עליי

רק אומר שאנחנו (או יותר נכון אני, כי אני עובד על הפאנסאב הזה לבד) מחפשים מתרגמים עם ידע של עורכים לשוניים ברמה גבוהה. מוזמנים לפנות אליי בטופס יצירת הקשר: